Aktualitātes

Norises laiks: 2013. gada 13.-15.marts

Norises vieta: Austrija, Vīne

No 13. līdz 15. martam Vīnē norisinājās TRIALOG organizēts starptautisks partnerību gadatirgus ”TRIALOG Partnership Fair 2013" ar mērķi veicināt informācijas apmaiņu, mācīšanos un partnerību dibināšanu.


Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS nācis klajā ar jaunu pētījumu
“Konsultatīvās institūcijas un dialoga platformas imigrantu kopienām: trīs ES valstu gūtās mācības”,

Jauns vides izglītības projekts "Mācoties no dabas". Projekta laikā sadarbībā ar partneriem no Lielbritānijas, Nīderlandes, Spānijas, Bulgārijas un Rumānijas meklēs veidus, kā sagatavot skolēnus aktīvai līdzdalībai videi draudzīgas ekonomikas un sabiedrības veidošanā.

Projekta partneri ir Field Studies Council (Lielbritānija), Bērnu Vides skola (Latvija), Фондация ТАЙМ (Bulgārija), Fokus Eko Center (Rumānija), Veldwerk (Nīderlande), Sterm (Spānija).

Projekts notika 6 valstīs, iesaistot 180 vidējās izglītības iestādes, 600 skolotājus un 7500 skolēnus.

Tevi aizrauj norises dabā? Vēlies iegūt jaunus paziņas? Varbūt vienkārši vēlies paveikt ko lietderīgu?Tas viss ir iespējams, piedaloties Dabas aizsardzības pārvaldes īstenotajā sabiedriskā monitoringa programmā!

Dabas vērošanā tiek aicināts iesaistīties   ikviens, kam interese par dabā notiekošo. Jebkurš  – gan vecs, gan jauns – pirmsskolnieks, skolēns, students, pensionārs, strādājošais jebkurā nozarē, vecāki vai vecvecāki kopā ar bērniem un mazbērniem var piedalīties. 

Iespēju karte ir interneta vietne, kur grūtībās nonākušie iedzīvotāji var atrast informāciju par iespējām saņemt atbalstu atbilstoši savām vajadzībām:

  • pirmās nepieciešamības lietas;
  • emocionālu atbalstu un saskarsmi u.c.

Kartē ir iekļauta informācija par pakalpojumiem un atbalsta veidiem, ko piedāvā valsts un pašvaldību institūcijas, nevalstiskās organizācijas vai paši iedzīvotāji.

Iespēju kartes adrese internetā www.iespejukarte.lv

© nvo.ise-lv.eu